KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598039
nr 1459 8039
H Baron. Signerad, 1800-tal. Olja på pannå, dam, 23x10cm, yttermått inklusive ram: 38x30cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:57:14
2/4 14:14:00
1.000 kr
3/4 23:43:06